Випуск 2014

19 червня 2014 р. Українська інженерно-педагогічна академія відзначала свято випускника 2014 року.

У актовій залі академії забрались усі – керівництво та співробітники академії, студенти і, звісно ж, винуватці свята – випускники та їх гості.

З теплими напутніми словами до випускників звернулись ректор академії Олена Едуардівна Коваленко, перший проректор Анатолій Петрович Тарасюк та декани факультетів.

Кращих студентів було відзначено почесними грамотами.

А подарунком для всіх випускників від культурного центру академії став святковий концерт!

Кращих студентів було відзначено почесними грамотами.