Участь Фоменко А.В. у круглому столі та Міжнародній науково-практичній конференції

30.09-01.10.2014 року Фоменко Анна Володимирівна – голова Ради молодих вчених УІПА, старший викладач кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання, кандидат економічних наук – взяла участь у круглому столі «Особливості імплементації Закону України «Про вищу освіту» та у Міжнародній науково-практичній конференції «Реалізація виховного потенціалу системи студентського самоврядування вищих навчальних закладів України», яка відбулася у м. Полтава на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.