Екскурсія «Яскрава Полтава».

11 жовтня 2014р. студенти першого, другого та третього курсів факультету міжнародних освітніх програм  (спеціальність «Практична психологія») УІПА та студенти-магістри факультету психології та соціології ХНПУ ім. Г.С. Сковороди під керівництвом заступника декана з навчальної роботи факультету міжнародних освітніх програм УІПА Корольової Наталі Юріївни та доцента кафедри практичної психології УІПА Нікітіної Оксани Петрівни у межах екскурсії «Яскрава Полтава» відвідали історичні пам’ятки Диканькі і Полтави, музеї гончарного мистецтва Опішнього та прийняли участь у майстер-класі з гончарства.