Лекція з правового виховання від представників Дзержинського районного відділу міліції.

16.10.14 студентам Української інженерно – педагогічної академії провели лекцію з правового виховання представники Дзержинського районного відділу міліції – виконуюча обов'язки начальника штаба Дзержинського РВ міліції Лисенко Юлія Сергіївна та помічник начальника Дзержинського РВ міліції Дрозд Ірина Василівна.

Роз'яснювались відповідальності за різні види правопорушень, розглядались права та свободи громадян у ймовірних ситуаціях, правила поведінки студентів на конкретних прикладах, обговорювались індивідуальні питання. Після лекції кожен зі студентів мав можливість отримати професійну відповідь на поставлені особисті запитання.

Дякуємо представникам Дзержинського РВ міліції за проведену лекцію!