Інформаційна акція «У майбутнє – без наркотиків і СНІДу»

2 грудня 2014 р. в актовому залі відбулась інформаційна акція «У майбутнє – без наркотиків і СНІДу». Перед студентами виступили представники Обласної наркологічної клініки, Харківського обласного відділення «Всеукраїнської мережі ЛЖВ», Харківського відділення міжнародної організації Армії Порятунку.

Було розглянуто актуальні питання: що таке СНІД, чи надійно застрахований кожен з нас, чим небезпечні вживання психоактивних речовин та їх наслідки.

Всім студентам, які відвідали інформаційну акцію, були роздані листівки, в яких була дана інформація про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та наслідки цієї хвороби, адреси та телефони міських і громадських організацій, які готові допомогти при необхідності. Харківським обласним відділенням «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» благодійно було надано безкоштовні засоби контрацепції.