Святкування Дня студента факультету Міжнародних освітніх програм

19 листопада в актовому залі академії відбулося святкування Дня студента факультету Міжнародних освітніх програм.

Грамотами, подарунками від декана були нагороджені кращі студенти за участь у факультетських конкурсах, а саме: фотоконкурс «Харків очима студентів-психологів», творчій конкурс «Моя спеціальність – найкраща», конкурс стінгазет «День студента».

Завершилося відзначення святковим концертом.

Завершилося відзначення святковим концертом.