Участь делегації Української інженерно-педагогічної академії у міжнародній конференції «Школа – 2014» (м. Дубниця над Вагом, Словаччина)

В період з 26 листопада по 3 грудня 2014р. делегація Української інженерно-педагогічної академії у складі проректора з науково-педагогічної роботи доц. Вілкова С.М. та декана технологічного факультету доц. Литвина О.О. взяли участь у міжнародній конференції «Школа – 2014» на базі Дубницького технологічного інституту (м. Дубниця на Вагом, Словаччина).

У межах візиту були проведені переговори, результатом яких стало підписання договору про співробітництво між нашими ВНЗ.

Також під час конференції проведено переговори з представниками Сілезського технічного університету, м. Глівіце (Польща) відносно підписання договору про співробітництво.

Згідно раніше укладеним домовленостям, делегація академії відвідала з офіційним візитом м. Прешов (Словаччина), де також були підписані договір про співробітництво та договір на проведення практики для студентів.