Участь делегації Української інженерно-педагогічної академії у міжнародній конференції «UNITEX – 2014», м. Габрово, Болгарія

 В період з 18 по 23 листопада 2014р. делегація Української інженерно-педагогічної академії у складі першого проректора проф. Тарасюка А.П. та декана енергетичного факультету проф. Канюка Г.І. прийняли участь у міжнародній конференції «UNITEX – 2014», яка проходила на базі Технічного Університету Габрово, Болгарія

 

 В період з 18 по 23 листопада 2014р. делегація Української інженерно-педагогічної академії у складі першого проректора проф. Тарасюка А.П. та декана енергетичного факультету проф. Канюка Г.І. прийняли участь у міжнародній конференції «UNITEX – 2014», яка проходила на базі Технічного Університету Габрово, Болгарія.

Під час конференції було проведено переговори з представниками машинобудівного факультету ТУ Габрово та досягнуто попередні домовленості щодо проходження педагогічних практик студентами УІПА на базі Університету, а також Бременського технічного університету (Німеччина).

У рамках візиту делегація академії прийняла участь в урочистостях щодо святкування 50-річчя Технічного Університету Габрово.