Святкування 90-річного ювілею професора Української інженерно-педагогічної академії Малицького Ігоря Федоровича

12 лютого 2015р. у стінах Української інженерно-педагогічної академії відзначав свій 90-річний ювілей старійшина академії, професор Малицький Ігор Федорович, голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору.

12 лютого 2015р. у стінах Української інженерно-педагогічної академії відзначав свій 90-річний ювілей старійшина академії, професор Малицький Ігор Федорович, голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, у минулому в’язень концентраційних таборів Терезин, Аушвіц-Біркенау (Освенцим), Маутхаузен та Лінц-3.

У актовій залі зібрався ректорат та колектив академії, запрошені гості.

З привітаннями до ювіляра звернулася ректор УІПА, професор Коваленко О.Е., перший проректор академії, професор Тарасюк А.П., голова профспілки УІПА Зеленін Г.І., декан факультету Інтегрованих технологій в виробництві та освіті Сичев Ю.І., завідувач кафедри Інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Резніченко М.К.

Також привітали Ігоря Федоровича голова Харківського обласного комітету Міжнародної української спілки учасників війни Конюшенко П.Є., генерал-лейтенант, отаман Слобожанського козачого полку ім. І. Сірко Черноіванов І.Б., професор Української державної академії залізничного транспорту Колесник О.В.

Ігор Федорович отримав грамоти та пам’ятні подарунки.

Колективи культурного центру академії привітали ювіляра святковим концертом.