Візит до Закарпаття


З 6 по 7 лютого 2015 р. Делегація викладачів і студентів нашої Академії перебувала з робочим візитом у Мукачівському державному університеті.

Метою  цього заходу стало бажання об’єднати  наукові ініціативи задля підвищення якості навчального процесу обох ВНЗ і обговорити реальні можливості щодо ділового партнерства та взаємної професійної вигоди. В рамках зустрічі з керівництвом Мукачівського державного університету домінуючим було завдання розширювати співробітництво з пріоритетних напрямків діяльності у сфері освіти і науки, а також виробити спільні інтелектуальні проекти.

Крім співпраці в сферах освіти та науки особлива увага приділятиметься  обміну студентами, науковцями, підвищення кваліфікації. Ініціювались питання щодо виконання спільних дослідницьких проектів та  спільного використання наукової бази. Є ідеї щодо проведення науково-практичних конференцій різного рівня, тематичних виставок, культурно-просвітницьких заходів тощо.

В рамках зустрічі  підписана угода про співробітництво.

Студенти нашої академії провели дружні зустрічі зі студентами Мукачівського державного університету, обговорили плани щодо реалізації сумісних проектів і ідей, відвідали культурні і історичні пам’ятки Закарпаття.