Педагогічна практика за кордоном


В період лютого 2015 р. група студентів спеціальностей «Професійна освіта. Дизайн», «Професійна освіта. Економіка» проходили педагогічну практику в коледжі Технологій і бізнесу в м.Прешов, Словаччина (Stredná odborná škola podnikania, Prešov).

Під час проходження практики студенти ознайомилися з системою освіти Словаччини, дослідили навчальні плани і програми курсів споріднених спеціальностей, відвідали заняття провідних викладачів. Кожний студент провів власні уроки. Заняття проводились на англійській мові з використанням сучасних педагогічних технологій. Також був проведений сумісний виховний захід, на якому наші студенти розповіли про Україну, наше місто Харків та нашу Академію.

Директор коледжу Станіслав Кухта за результатами практики направив подяку на адресу нашої Академії за гарну підготовку спеціалістів, які показали відмінні компетенції з базових предметів, уміння в галузі педагогіки, знання іноземних мов.

В період перебування в Словаччині нашими студентами були відвідані визначні місця цієї країни.

В період візиту наша делегація впевнилася в близькості народів України і Словаччини, і домовилася про подальшу співпрацю в різних галузях.