Запрошуємо прийняти участь у конференції

Української інженерно-педагогічної академії

запрошує до участі у науково-практичній студентській інтернет-конференції

«Ґендерна демократія: український та світовий вимір», яка відбудеться 24 квітня 2015 року

До участі у роботі конференції запрошуються студенти і студентки вищих навчальних закладів, всі, хто цікавиться ґендерною проблематикою.

Метою інтернет-конференції є поширення ґендерних знань як стратегічного напрямку державної ґендерної політики, впровадження ґендерночутливого підходу у сфері гуманітарних знань.

Української інженерно-педагогічної академії

запрошує до участі у науково-практичній студентській інтернет-конференції

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Феномен ґендеру в історії, мові та культурі.
  2. Проблеми ґендерної рівності в українському суспільстві.
  3. Ґендерні стереотипи в умовах трансформації українського суспільства.
  4. Ґендерні аспекти освіти та виховання.
  5. Ґендер і політика.
  6. Ґендерні відносини: історичний та культурологічний контекст.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно подати тези та авторську довідку учасника до 15 квітня 2015 року на кафедру українознавства і політології УІПА (м. Харків, вул. Університетська, 16 ауд.215/4) або надіслати на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доповіді мають бути оформленні у вигляді тез, обсягом до трьох повних сторінок редакції Word (версія від 7.0) для Windows. Відцентрована назва публікації друкується великими літерами, після неї – прізвище та ініціали автора, нижче курсивом – місце навчання; науковий ступінь, посада, прізвище та ініціали наукового керівника.

Основний текст друкується через 1,5 інтервал, без переносів. Розмір шрифту 14 у Times New Roman. Поля: ліворуч, вгорі, внизу та праворуч – 2 см.

До уваги! Матеріали учасниць та учасників не рецензуються і не повертаються.

Заявка на участь у конференції

Адреса оргкомітету:

Українська інженерно-педагогічна академія

вул. Університетська, 16

м. Харків

Контактні телефони: (057) 733 79 24

Організатори щиро бажають усім майбутнім учасникам творчого натхнення!