70 річниця Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

10 квітня 2015 р. в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбулася традиційна зустріч студентів і співробітників УІПА з колишніми в’язнями концтаборів, присвячена 70 річниці Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. Фойє перед актовою залою було оформлено антифашистськими плакатами та стінгазетами, які підготували студенти нашої академії.  10 квітня 2015 р. в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбулася традиційна зустріч студентів і співробітників УІПА з колишніми в’язнями концтаборів, присвячена 70 річниці Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. Фойє перед актовою залою було оформлено антифашистськими плакатами та стінгазетами, які підготували студенти нашої академії.

Розпочалася зустріч з хвилини мовчання, після чого ректор УІПА проф. Коваленко О.Е. відкрила урочистий захід. До ветеранів зі словами привітань звернулись академік Національної академії наук України, президент Харківської обласної асоціації громадських організацій інвалідів та ветеранів війни Семиноженко В.П., голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, громадський діяч, професор нашої академії, колишній в’язень концтаборів Малицький І.Ф. та генерал-лейтенант, отаман Слобожанського козачого полку ім. І. Сірка Черноіванов І.Б. Для всіх присутніх було продемонстровано сучасний документальний фільм «20 блок. Полювання на зайців».

Отаман Слобожанського козачого полку Черноіванов І.Б. нагородив Ігоря Федоровича Малицького медаллю «За заслуги воїнства Христова».

Після закінчення офіційної частини Культурний центр академії подарував усім присутнім в залі святковий концерт.

По завершенню зустрічі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника жертвам фашистських переслідувань.