Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми наукового й освітнього простору в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів”

 

В період з 12 по 14 травня делегація Української інженерно-педагогічної академії у складі проректора з науково-педагогічної роботи Вілкова С.М., декана технологічного факультета Литвина О.О., завідувача кафедри Техологій і дизайну Рябчикова М.Л. приймала участь у міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні проблеми наукового й освітнього простору в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів”, яка проходила на базі Мукачівського державного університету в Закарпатській області.


 

 

 


Серед іноземних гостів в конференцій приймали участь делегації зі Словаччини, Польщі та Угорщини. Зі словами вітання від нашої Академії виступив С.М.Вілков. Професор Рябчиков М.Л. виступив з доповіддю “Концептуальні положення щодо підготовки магістрів з професійної освіти в умовах євроінтеграційних процесів в Україні”.

 В приміщенні Мукачівської ратуші відбувся круглий стіл на тему “Актуальні аспекти транскордонного співробітництва”. Мер Мукачева Золтан Ленд’єл виступив із вітальним словом, де пояснив важливість транскордонного співробітництва, розказав про переваги та перспективи.

 Результатом конференції стало підписання меморандуму про співробітництва між чотирма Українськими і чотирма закордонними вищими навчальними закладами.

 З боку Української інженерно-педагогічної академії меморандум підписав проректор з науково-педагогічної роботи С.М.Вілков.

 Були досягнуті домовленості про сумісну діяльність в області обміну студентами з іноземними вищими навчальними закладами, зокрема з Першівським університетом (Словаччина), Державною вищою школою в Освенцимі (Польща), Сільськогосподарським університетом у Кракові (Польща), Техніко-гуманітарною академією у Бельсько-Бяла (Польща).