День науки в УІПА
З нагоди свята науковців – Дня науки в академії було проведено низку урочистих заходів.

Відбулося пленарне засідання XLVІІІ науково-практичної конференції науково-педагогічних працівників, науковців, аспірантів та співробітників академії. На засіданні з науковими доповідями виступили д.ф.-м.н. доц. Нечуйвітер О.П. та Першина Ю.І., студенти Дуга О.Ю. та Драгун В.В.

На урочистому засіданні, присвяченому Дню науки проректор з наукової роботи д.пед.н. проф. Лазарєв М.І. поздоровив науково-педагогічних працівників, аспірантів, співробітників та студентів академії з професійним святом та за результатами наукової роботи вручив Почесні грамоти науковцям та студентам академії.

Науковці кафедри Педагогіки та методики професійного навчання д.пед.н., доц. Штефан Л.В., к.пед.н., доц. Лисенко С.А., к.т.н., доц. Чепурко І.П., к.пед.н., доц. Бакатанова В.Б., к.пед.н., ст. викл. Бєлікова В.В. для викладачів академії провели педагогічні майстер-класи.