Наукові пікніки у парку ім. Т.Г. Шевченка

22 травня 2015 року команда науковців енергетичного факультету Чернюк А.М., Бровко К.Ю., Чалий О.С. гідно представила академію на «Наукових пікніках», що проходили у парку ім. Т.Г. Шевченка.

Створені під керівництвом д.т.н. проф. Канюка Г.І. натурні зразки фрагменту житлового будинку, який приорітетно споживає енергію Сонця, та теплового насосу «вода – вода» були у центрі уваги численних відвідувачів загальноміського форуму науковців-експериментаторів.