Студенти академії взяли участь у форумі, присвяченому дням європейської інтеграції в Україні

29-30 травня студенти нашої академії були учасниками форуму, присвяченого дням європейської інтеграції в Україні. Форум проходив на території Харківської області та зібрав представників багатьох регіонів України. 29-30 травня студенти нашої академії були учасниками форуму, присвяченого дням європейської інтеграції в Україні. Форум проходив на території Харківської області та зібрав представників багатьох регіонів України. Учасники обговорили перспективи інтеграції України в європейський простір, дізналися багато нового з приводу молодіжного взаємодії з європейською молоддю, а також отримали корисні поради щодо отримання віз і грантів Європейського союзу.