Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but news/2016/03/25/4 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Показ фільму «ROMEO+JULIET» за твором В. Шекспіра

22 березня відбувся показ фільму «ROMEO+JULIET» за твором В. Шекспіра.

Цій захід було проведено асистентами кафедри іноземних мов. На цьому заході були присутні студенти І, ІІ курсів.

Метою цього заходу було підвищення інтересу студентів до вивчення іноземної мови, ознайомлення з літературним надбаням Англії.

Студенти отримали задоволення від знайомства з творчістю В. Шекспіра.

22 березня відбувся показ фільму «ROMEO+JULIET» за твором В. Шекспіра.

Студенти отримали задоволення від знайомства з творчістю В. Шекспіра.

{gallery} news/2016/03/25/4{/gallery}