Шановні науковці, викладачі, студенти!

УІПА Запрошуємо Вас пройти стажування в Міжнародному університеті Шиллера в Гайдельберґе (Німеччина) «Освітній процес, сучасні методики викладання та організація наукових досліджень: досвід Міжнародного університету Шиллера», 15-27 липня 2016 р.

Стажування: 11 днів, 108 годин.

Вартість участі: 520 євро, куди входить:

• безпосередня участь у стажуванні;
  • трансфер згідно програми;
  • проживання зі сніданками у готелях (3 зірки);
  • отримання сертифіката учасника стажування;
  • електронний фотодайджест;
  • загальноорганізаційні витрати.

Послуги візового центру, медичне страхування, екскурсії та вхідні білети до вартості не входять!

Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тема листа: Стажування-липень Гайдельберґ Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на вищезазначену електронну адресу, повинні мати ОБОВ’ЯЗКОВІ НАЗВИ, а саме:

1. Заявка прізвище;
  2. Паспорт прізвище.

Термін подання заявок: до 8 квітня 2016 р.

Консультування: 9.00-18.00, понеділок-п’ятниця. Ірина Максименко, тел.: 068 955 22 67; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна «Програма стажування».