Вітаємо

З 28 по 30 березня студенти факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів (ЕЕТіАЕП) взяли участь в підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Електротехніка і електромеханіка».

За підсумками публічного захисту наші учасники зайняли призові місця і отримали дипломи ІІ ступеню.

До розгляду компетентного жури було представлено дві студентські наукові роботи, що пройшли строге рецензування відбіркової галузевої комісії:

Бабанін Кирило Ігорович, Чалий Остап Сергійович «Дослідження енергетичних характеристик роботи мікро-ГЕС при роботі на автономні електричні мережі».

Керівник доцент кафедри автоматизації енергетичних процесів, к.пед.н. П.В. Васюченко.

Іщенко Вікторія Сергіївна «Нейромережева система управління електроприводом скипової підйомної установки».

Керівник доцент кафедри автоматизації енергетичних процесів, к.т.н. Т.Ю. Василець.

Вітаємо наших лауреатів та їх керівників з перемогою!

Бажаємо подальших успіхів!