ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на базі УІПА

konkurs-studentskih-robit 29 березня 2016 року на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

За право бути кращим автором студентської наукової роботи зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» змагалися 76 студентів з 37 вищих навчальних закладів з різних міст України.

Галузева конкурсна комісія відзначила 19 кращих наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своїх наукових здобутків. Під час секційних засідань студенти продемонстрували високий рівень володіння основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

Диплом I ступеня здобули:

1. Гонтарчук Наталія Володимирівна (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка)
  2. Князян Діана Хачатурівна (Одеський національний університет

імені І.І.Мечникова)

1. Гриньчак Катерина Павлівна (Вінницький державний педагогічний університет ім..М.Коцюбинського)
  2. Васильєв Валерій Михайлович (Мелітопольський державний педагогічний університет ім..Б.Хмельницького)

Диплом II ступеня здобули:

1. Близниченко Анна Сергіївна (Українська інженерно-педагогічна академія)
  2. Гусевич Тетяна Петрівна (Херсонський державний університет
  3. Чміль Дмитро Ігорович (Уманський державний педагогічний університет ім..П.Тичини)
  4. Хамаршех Анастасія Шахер (Кременчуцький національний         університет ім. М. Остроградського)
  5. Єпур Анастасія Ігорівна (Миколаївський національний університет      ім. В. Сухомлинського)
  6. Осадько Владислав Олександрович (Харківський національний педагогічний університет ім..Г.С. Сковороди)

Диплом III ступеня здобули:

1. Усик Олена Євгенівна (Українська інженерно-педагогічна академія, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут)
  2. Чеверда Дар’я Володимирівна (Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»)
  3. Гриценко Андрій Васильович (Національний транспортний університет м. Київ)
  4. Гриців Василина Степанівна (Національний університет «Львівська політехніка»)
  5. Лузан Віктор Вячеславович (Глухівський національний педагогічний університет ім.. О.Довженка)
  6. Відлацька Людмила Валеріївна (Хмельницький національний університет)
  7. Виноградова Кристина Сергіївна (Національний університет цивільного захисту України)
  8. Ісакова Олена Вадимівна (Харківський національний автомобільно-дорожній університет)
  9. Реуцька Анастасія Вячеславівна (Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського)

Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів та організувала екскурсійну поїздку до Feldman Ecopark.

Дружній колектив академії бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів та чекає учасників конкурсу у наступному році!