Вітаємо

З 15 по 18 березня студент факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів Симченко Стах Андрійович взяв участь в підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і Всеукраїнській олімпіаді за фахом «Електричні машини і апарати».

За підсумками публічного захисту наш учасник зайняв призове місце і отримав диплом ІІІ ступеню та заохочувальні грамоти за активну участь та стабільність результатів в олімпіаді.

15 по 18 березня студент факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів Симченко Стах Андрійович взяв участь в підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і Всеукраїнській олімпіаді за фахом «Електричні машини і апарати», які проходили в Кременчуцькому національному технічному університеті ім. М. Остроградського.

До розгляду компетентного жури була представлена студентська наукова робота на тему «Оптимізація складу устаткування малих і мікро ГЕС», що пройшла строге рецензування відбіркової галузевої комісії:

Вітаємо нашого лауреата і його керівника доцента кафедри Автоматизації енергетичних процесів, к.т.н., доцента А.М. Чернюка з перемогою!

Бажаємо подальших успіхів!