Студенти команди Enactus УІПА прийняли участь у висадці фруктово-ягідних дерев на території Комплексу для дітей та дорослих з аутизмом.

09 квітня 2016 року на території Комплексу для дітей та дорослих з аутизмом, що знаходиться за адресою м. Харків, вул. Маршала Батицького, буд. 15, студенти команди Enactus Української інженерно-педагогічної академії, студенти інших ВНЗ, волонтери фонду «Квіти життя» та «Харківського центру волонтерів», вихованці Комплексу та їх батьки за професійної консультації ландшафтного дизайнера, координатора громадської організації «Зелений фронт» Олени Головко висадили фруктово-ягідні дерева в рамках проекту «Green Vitamin Planet» за грантової підтримки компанії Mars Ukraine.

В рамках проекту було створено фруктові алеї з різних порід яблунь, груш, абрикосів, черешні та сливи. Своє місце серед фруктових алей знайшли переносні лавки з цільної деревини, які з урахуванням вікових особливостей вихованців комплексу виготовлено різної висоти.

Останнім кроком на шляху реалізації проекту є встановлення пам’ятної таблички, що відбудеться у травні, коли Комплекс запрацює у повну силу та всі його виконавці переїдуть у новий озеленений вітамінами «дім».

Студенти команди Enactus УІПА висловлюють величезну подяку компанії Mars Ukraine за фінансову підтримку, консультації та рекомендації, надані під час підготовки і реалізації проекту, керівнику благодійного фонду «Квіти життя» Наталії Івашурі за натхненну працю та сприяння реалізації проекту, Олені Головко за консультації та координування процесу висадки дерев, дітлахам, їх батькам та всім тим, хто доєднався до проекту, за допомогу під час висадки, гарний настрій та сонячні посмішки!

Проект «Green Vitamin Planet» розпочато! Висаджені фруктово-ягідні дерева стануть яскравим та смачним замінником старих дерев, що потребують оновлення через свій вік. Сьогодні фруктові саджанці – в майбутньому вітаміни для дітей з аутизмом!