Вітаємо лауреатів Відритій першості з гирьового спорту Харківського університету повітряних сил ім. І. Кожедуба

16 квітня збірна команда УІПА з гирьового спорту брала участь у Відритій першості Харківського університету повітряних сил ім. І. Кожедуба. У ваговій категорії 85 кг студент групи ДТ-Ш12 Ситник Денис посів ІІ місце. У ваговій категорії 95 кг студент групи ДЕА-Т15 Мітрюхін Ілля також посів ІІ місце.

Вітаємо учасників змагань та тренера Деревенця Сергія Миколайовича.

Вітаємо учасників змагань та тренера Деревенця Сергія Миколайовича.