Знайомство студентів академії з провідними університетами Європи

З 20 по 25 квітня студенти академії знову відвідали вищі навчальні заклади Польщі та Німеччини в рамках ознайомчого туру по ВНЗ Європи від УІПА.

Свої двері для наших студентів відкрили провідні ВНЗ Варшави та Берліна. Студенти мали можливість познайомитися з Варшавським університетом, Колегіумом Сівітас, Академією образотворчих мистецтв, а також Берлінським університетом імені Гумбольдтів.

В рамках туру студенти УІПА не просто познайомилися з провідними європейськими університетами та їх програмами навчання і стажування для іноземних студентів, а й познайомилися з культурою та історією трьох європейських столиць – Варшави, Берліна і Праги.

Усі студенти привезли додому не тільки корисні знання і новий досвід, але і масу яскравих вражень.