Стажування викладачів та студентів УІПА у європейському ВНЗ-партнері

Викладачі та студенти Української інженерно-педагогічної академії в період з 16 по 30 квітня проходили стажування на базі ВНЗ-партнера – Технічного Університету м. Габрово, Болгарія.

За цей час викладачі кафедри ІКПТ пройшли стажування на кафедрі Комп’ютерних систем та технологій, ознайомились з технологією викладання дисциплін комп’ютерного профілю, провели заняття з дисциплін Операційні системи та Інтернет-технології.

Студенти під час проходження стажування познайомились з системою освіти Болгарії, з матеріальною та науковою базою університету, з діяльністю кафедр, з базами практик. Зокрема, побували на екскурсії на заводі, де мали можливість ознайомитись з повним циклом технологічного процесу виробництва деталей. Відвідували лекції, практичні та лабораторні заняття зі спеціальних дисциплін своєї спеціальності, які проводили видатні професори університету. Також провели заняття зі спорідненого предмету своєї спеціальності.

З 18 по 21 квітня студенти прослухали курс лекцій німецького професора Юргена Гемейнхардта з планування бізнесу.

Кожен день стажування був насичений не лише навчанням, але й цікавим дозвіллям, яке влаштувала для нашої делегації приймаюча сторона: побували у музеї освіти, національному етнографічному комплексі Єтр, архітектурному заповіднику Трявна, музеї на перевалі Шипка, відвідали виставу місцевого драматичного театру, здійснили велотур до Дряновського монастиря.