Наші досягнення Група ДМП-І13-2

Студент групи ДМП-І13-2 Давлетов Довлет активно приймає участь у суспільному та навчальному житті академії. Так, Давлетов Довлет посів І місце у олімпіаді УІПА з російської мови, отримав почесну грамоту факультету міжнародних освітніх програм за сумлінне ставлення до навчання та успіхи у вивчення російської мови, а також 10 березня 2016 року був учасником ІІІ Міжнародної лінгвістичної олімпіади, яка проходила у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Давлетов Довлет приймав участь у Міжнародній науково-практичній конференції за участю іноземних студентів «Розвиток аграрного бізнесу в умовах глобалізації», яка проходила 15-17 квітня 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті й отримав сертифікат учасника та подяку за наукові досягнення і розвиток міжнародного співробітництва.

Подивитися сертіфікати