Молодіжний Чемпіонат України з регбі-7 серед дівчат U21

23 жовтня в м. Одесі відбувся молодіжний Чемпіонат України з регбі-7 серед дівчат U21.

У турнірі взяли участь чотири колективи: «Отрада» і «White Angels» (Одеса), «ХТЗ-Олімп» (Харків), «Академія Севенс» (Хмельницький).

Студентки нашої академії групи ДКІ-ПОК-15-ПОПг-15 Єгорова Анна і ДТ-Ш15 Супрун Марина, вихованки Подсіткова Ігоря Вікторовича та Явдошенко Олександра Миколайовича брали участь у складі команди «ХТЗ-Олімп» і завоювали срібні медалі.

Вітаємо переможців і тренерів!

Вітаємо переможців і тренерів!