Виїзний консультативно-тренінговий захід до Вовчанського районного центру Соціальних Служб для Сім'ї, Дітей та Молоді

12 листопада 2016 року Кафедрою практичної психології був здійснений виїзний консультативно-тренінговий захід до Вовчанського районного центру Соціальних Служб для Сім'ї, Дітей та Молоді.

Студенти четвертого курсу Тонковид Анастасія, Смертенюк Анастасія, Чередник Ганна на чолі з асистентом кафедри практичної психології, к.психол.н, Колчигіною Анною Валеріївною провели психологічну роботу з багатодітними сім’ями в рамках гуртка соціально-психологічного тренінгу.