Вітаємо наших студентів з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії»

18-19 листопада в м. Харкові проходив VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії».

Вітаємо вокально-естрадну студію «Сезам» та її солістів Язмамедова Байрама, Аширова Аллаберді (факультет Міжнародних освітніх програм) і Плечко Оксану (факультет Енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів) з перемогою у конкурсі.

Бажаємо їм нових творчіх успіхів!

Бажаємо їм нових творчіх успіхів!