Інформаційна акція «У майбутнє – без СНІДу»

28 листопада відбулась інформаційна акція «У майбутнє – без СНІДу».

Було розглянуто актуальні питання: що таке ВІЛ/СНІД, чи надійно застрахований кожен з нас, про надання волонтерської допомоги ВІЛ позитивним, з метою мотивації до лікування.

28 листопада відбулась інформаційна акція «У майбутнє – без СНІДу». Перед студентами виступили представники Харківського обласного відділення «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» та Харківського обласного благодійного фонда «Парус».

Всім студентам, які відвідали інформаційну акцію, були роздані листівки, в яких була дана інформація про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та наслідки цієї хвороби, адреси та телефони міських і громадських організацій, які готові допомогти при необхідності. Та Харківським обласним благодійним фондом «Парус» було надано безкоштовні засоби контрацепції.