Студентка УІПА стала володаркою титулу Miss University 2017!

17 березня в нічному клубі Bolero відбулась унікальна, студентська щорічна подія, наймасштабніший проект Харкова в рамках Шоу-Конкурсу краси – Miss University 2017.

За право носити корону переможниці змагались дев'ять чарівних дівчат з 9 кращих вищих навчальних закладів міста Харкова. Переможцем стала представницяУкраїнської інженерно-педагогічно академії Анастасія Берідзе.

Вітаємо нашу чарівну студентку і бажаємо подальших перемог і досягнень.

17 березня в нічному клубі Bolero відбулась унікальна, студентська щорічна подія, наймасштабніший проект Харкова в рамках Шоу-Конкурсу краси – MissUniversity 2017.

Вітаємо нашу чарівну студентку і бажаємо подальших перемог і досягнень.