Академічні змагання з черлідингу

3 квітня відбулися змагання з черлідингу, у яких взяли участь 4 команди з 4 факультетів. Місця розподілилися наступним чином:

1 місце посіла команда факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів «Time surprise»;

2 місце – команда Технологічного факультету «Інь-Янь»;

3 місце поділили між собою команди факультету Комп'ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті – «Р and Р» та команда факультету Економічних, управлінських та освітніх технологій – «СЕФ».

Вітаємо переможців!

2 місце – команда Технологічного факультету «Інь-Янь»;