І етап реалізації Програми малих грантів волонтерським корпусом УІПА

1 квітня волонтерський корпус УІПА «Volunteer Сorps UEPA» провів перший етап реалізації Програми малих грантів для залучення молоді UNICEF та фонду «Благо».

Було проведено ряд заходів, серед яких:

• квест «Знайомство з містом Харків»;
  • інтерактивне заняття;
  • цікаві ігри тощо.

Мета проекту: заохочення дітей до просвітницької та соціально-корисної діяльності через залучення їх до вуличного театрального мистецтва.

Цільова аудиторія проекту: молодь віком від 15 до 18 років, які приїхали із зони АТО та мешкають у м. Харкові.

Було проведено ряд заходів, серед яких:

• квест «Знайомство з містом Харків»;
  • інтерактивне заняття;