В УІПА пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»

11-12 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 69 студентів з 19 вищих навчальних закладів різних міст України.

Переможцями Всеукраїнської олімпіади стали ті учасники, які добре володіють теоретичними знаннями та були найбільш переконливими, активними, вміло зацікавлювали та навчали.

За результатами Всеукраїнської олімпіади учасники нагороджені дипломами I-III ступенів та грамотами у різних номінаціях.

Диплом I ступеня здобула:

Реуцька Ганна Володимирівна (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди)

Диплом IІ ступеня здобули:

Верхорубов Максим Михайлович (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова)

Барабанщікова Марина Сергіївна (Українська інженерно-педагогічна академія)

Диркачова Марина Володимирівна (Уманський державний педагогічний університет ім Павла Тичини)

Диплом IІІ ступеня здобули:

Зюман Ганна Юріївна (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського)

Іванова Наталія Василівна (Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут))

Миль Роман Васильович (Хмельницький національний університет)

Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів та організувала вечір-відпочинку у розважальному центрі та екскурсійну поїздку до Feldman Ecopark.

Колектив студентів та викладачів академії бажає всім учасникам Всеукраїнської олімпіади, їхнім керівникам та викладачам подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації та чекає до участі в олімпіаді у наступному році.