Вітаємо студентів з проходженням семінару-тренінгу

Вітаємо студентів гр. ДМП-Пс16сп Стаченко А.В., Рибалко А.І. та студентку гр. ДМП-Пс-13-1 Купрієнко М.О. з проходженням семінару-тренінгу «Навички для психологічного відновлення», який проводився кращими фахівцями Української військово-медичної  академії та громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Студенти отримали знання і навички для свого навчання та подальшої роботи.

Студенти отримали знання і навички для свого навчання та подальшої роботи.