Конкурс відеороликів

21 квітня в Українській інженерно-педагогічній академії відбулося нагородження учасників конкурсу відеороликів «Моя спеціальність найкраща». Переможцями конкурсу стали:

І місце – Ігнатов Степан, студент факультету Комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті.

ІІ місце – Назимко Володимир, Ожерельєва Дар’я, студенти факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів.

ІІІ місце – Лісаєв Дмитро, студент факультету Комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті.

Журі конкурсу відмітило оригінальність та креативність відеоролика, створеного студентами факультету Міжнародніх освітніх програм Нагорною Дарією, Лошак Галиною, Попок Віталіною та за інформаційну насиченість відеоролика студентки факультету Економічних, управлінських та освітніх технологій Андрійчук Маргарити.

Ролики, які брали участь у конкурсі: