Участь студентів-психологів УІПА у міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Вектори психології – 2017»

25 квітня в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувалась міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Вектори психології – 2017». На конференції з доповідями виступили студенти-психологи Алексєєв Олександр (науковий керівник – доцент кафедри практичної психології, к.психол.н. Нікітіна О.П.), Тонковид Анастасія (науковий керівник – старший викладач кафедри практичної психології, к.психол.н. Колчигіна А.В.), Федотова Світлана (науковий керівник – доцент кафедри практичної психології, к.психол.н. Білоцерківська Ю.О.).

Студентка групи ДМП-ПС13-1 Тонковид Анастасія отримала диплом за найкращу доповідь на засіданні секції Загальної та прикладної психології.