Відвідування виставки рушників та весільної атрибутики

4 травня студенти з кураторами кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації відвідали виставку рушників та весільної атрибутики в обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

На виставці було презентовано атрибути, які використовуються у весільній обрядовості: понад 50 рушників, виконаних у різноманітних техніках традиційної вишивки, унікальне аутентичне вбрання наречених датоване початком ХХ століття, оберегові ляльки-мотанки, весільне гільце, короваї, калачі, кухлі.