Святковий концерт до Дня Європи

Враховуючи стратегічний курс на європейську інтеграцію, уже четвертий рік в Українській інженерно-педагогічній академії відбуваються заходи присвячені відзначанню Дня Європи. Головною метою святкових заходів є поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей. Святкові заходи з нагоди Дня Європи в УІПА мають переважно культурно-мистецьку спрямованість.

З метою поглиблення знань студентів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури в актовій залі нашої академії пройшов святковий концерт, який і познайомив студентів та співробітників нашого навчального закладу з символікою та основними принципами державного устрою країн Європейського Союзу.

Відзначення Дня Європи в нашій академії сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. Отож ми з вами зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави. Роблячи підсумки цьогорічними заходам в нашій академії, хочеться побажати нам усім більше вивчати історію Європи та нашої України.