Команда Enactus УІПА провела показовий інтенсив в рамках реалізації проекту антішколи німецької мови «Die Begeisterung»

В рамках реалізації проекту «Антішкола німецької мови «Die Begeisterung» команда Enactus УІПА провела показовий інтенсив.

Метою зустрічі було показати, що німецьку мову можна вивчати на інтуїтивному рівні, в комфортній та невимушеній атмосфері, розважаючись та спілкуючись з друзями.

Програма заходу включала знайомство, перегляд фільмів та прослуховування музики, ігри в «UNO» та твістер. І все це відбувалось німецькою мовою.

Цей інтенсив пройшов у веселій та дружній атмосфері на платформі Хаба соціальної активності «Студія 42». А учасники заходу резюмували, що така форма навчання підходить їм найбільш за все.