Нагородження переможців ХІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

19 травня в ХНУ ім. Каразіна пройшла урочиста церемонія нагородження переможців ХІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

В числі переможців студентка нашої академії – Гондаренко Аліна, гр. ДКІ-П15+ПОПГ15, яка посіла II місце у Конкурсі за напрямом «Гуманітарні науки». Науковий керівник – к.істор.н., доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Бурбига Валентина Анатоліївна.

Переможців та учасників заходу привітав ректор університету Віль Бакіров та заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.