Міждисциплінарний квест «Пошуки скарбів науки»

Науковий захід відкрила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

У квесті взяли участь 20 команд з провідних вищих навчальних закладів та наукових установ регіону. Команда Української інженерно-педагогічної академії була представлена студентами трьох факультетів у такому складі:

*Бондаренко Юрій (капітан) - студент групи ДЕА-ПОЕл16 мг. факультету енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів;

*Іщенко Вікторія - студентка групи ДЕА-ПОЕм16 мг., факультету енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів;

*Січка Богдан – студент групи  ДКІ-ПО 16 прис., факультету інтегрованих технологій у виробництві та освіті;

*Лотоцька Єлизавета – студентка групи ДЕУ –ПО 16, факультету економічних, управлінських та освітніх технологій;

*Кравцова Єлизавета – студентка групи  ДЕУ-ПОСо16пр, факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

Куратор команди: Бруєва Вікторія Анатоліївна - м.н.с. науково-дослідної частини Української інженерно-педагогічної академії.

Наші студенти стійко витримали дев’ятигодинний (!) науковий марафон, виконали безліч конкурсних завдань, які вимагали від учасників як певних знань по широкому колу навчальних дисциплін, так і спритності та кмітливості, відшукали літери та склали підсумкову фразу щодо важливості наукової діяльності як для окремої особистості, так і для суспільства в цілому.

Капітан команди Ю.Бондаренко гідно презентував напрями діяльності провідних вчених академії.

За підсумками квесту команда УІПА отримала заохочувальні дипломи.

Вітаємо нашу команду з таким гідним внеском у піднесення іміджу академії. Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я та успіхів у навчанні та науковій діяльності.