Вітаємо обдарованого молодого науковця

23 травня у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світлична привітала науковців Харкова з Днем науки.

Голова ХОГА вручила нагороди кращим провідним та молодим науковцям міста. Серед нагороджених був представник нашої академії молодий науковець Самчук Володимир Володимирович.

Він виборов право отримувати іменну стипендію облдержадміністрації в галузі науки у 2017 році в номінації: технічні науки – стипендія імені Георгія Федоровича Проскури для обдарованих молодих науковців.

Колектив Української інженерно-педагогічної академії щиро його вітає та бажає подальших успіхів у науковій роботі.