Студенти факультету міжнародніх освітніх програм відвідали Інститут прикладної психології

Студенти факультету міжнародніх освітніх програм, кафедри практичної психології спільно з практичним психологом Стаченко А.В.  відвідали Інститут прикладної психології, де відкрили для себе нові сторони організаційної психології.

Також вони взяли участь у тренінгу, що складався з таких блоків "Керування цінностями", "Архетипи комунікації", "Свобода внутрішнього "Я". Тренінг проводила Кисельова А.А.- кандидат филологичних наук, керівник тренінгового центру " Інститута прикладної психології".