Знайомство з Харковом

Тематичний освітньо-виховний захід для студентів першого курсу, які вступили до академії з інших міст – «Харків – місто, у якому я живу й навчаюсь» було традиційно проведено 11 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії.

Студентство ознайомили з історією нашого міста, культурними пам’ятками, досягненнями у сфері науки, освіти та спорту.

Для студентів була проведена інтерактивна міні-екскурсія по визначним місцям Харкова. Вони побачили як найбільш яскраві пам’ятки архітектури, так і сучасні молодіжні розважальні центри, такі як Центральний парк культури та відпочинку, Сад Шевченко, Молодіжний парк, Екопарк, дзеркальний струмінь та ін.

Захід супроводжувався виступами студентських творчих колективів академії. Після його завершення відбулася вікторина «Чи знаєш ти це про Харків», переможці якої були відзначені призами.