Розширене засідання Студентського сенату УІПА

Студентський сенат УІПА 23 листопада провів розширене засідання спільно з представниками студентського самоврядування факультетів та старости курсів.

Студенти обговорили планові заходи на наступний місяць та проблеми, які виникали у студентів за час осіннього семестру.

Також круглий стіл відвідала координатор проектів організації «СВІТ Україна» Юхно Олена, яка розповіла про волонтерські проекти, які є у світі як засіб для подорожування та набуття досвіду роботи волонтером.