Студенти УІПА стали переможцями та лауреатами Всеукраїнського фестивалю зі спортивих танців

Всеукраїнський фестиваль зі спортивих танців «Kharkiv dance festival» відбувся 4 березня в м. Харкові, в якому взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Мартинцева Владислава та Бугаєву Дарину – переможців фестивалю, Нурієва Олега та Триполко Анастасію – срібних презерів, Радіонова Микиту та Керді Сару – бронзових призерів фестивалю.

Бажаємо їм нових творчих досягнень!

Бажаємо їм нових творчих досягнень!