Абсолютна перемога студентів факультету ЕЕТАЕП на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, напрям «Гірництво. Гірнича електротехніка та електромеханіка»

Студенти факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів посіли усі призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Гірництво. Гірнича електротехніка та електромеханіка».

Вітаємо:

- переможця Бондаренко Юрія (гр. ДЕА-ПОЕл16мг), який посів I місце на конкурсі. Науковий керівник – доцент кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Василець Тетяна Юхимівна;

- Іщенко Вікторію (гр. ДЕА- ПОЕм16мг), яка посіла II місце. Науковий керівник – доцент кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Василець Тетяна Юхимівна;

- Бондаренко В’ячеслава та Булатова Андрія (гр. ДЕА-ПОЕ-17приск.), які зайняли IІІ місця. Науковий керівник – доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Чернюк Артем Михайлович.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!