Науково-практичний семінар для педагогічних працівників навчальних закладів загальної середньої освіти на базі УІПА

Центр гендерної культури м. Харкова за підтримки кафедри філософії, українознавства і політології та Центру гендерної освіти УІПА 29 березня провів науково-практичний семінар для педагогічних працівників навчальних закладів загальної середньої освіти.

Тема семінару «Сексуалізована поведінка в школі: чим ми можемо допомогти дітям, аби вони не стали жертвами насильства».

Мета семінару: розвиток навичок правильного оцінювання сексуалізованої поведінки дітей молодшого шкільного віку та взаємодії педагогів із такими учнями та їхніми батьками.